blog bigseo
Remonty Leżajsk
Fotografia Ślubna Kielce
freeglobes.pl | katalog www
katalog stron
Presell Page
Elektronika Samochodowa
Klocki lego - sklep
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Reklama
Polecamy
Kontakt

Regulamin katalogu

Regulamin serwisu bigseo.pl

Serwis należy do:
Obrazek

Dodawanie Wpisów:

- Każdy opis musi być unikalny ( czyli nie może pojawić się w żadnym innym katalogu ), wszelkie powielanie opisów = zablokowanie witryny w naszym katalogu, odrzuceniem jej tuż na starcie, bądź w przypadku płatnego wpisu (prześlemy w treści odrzucenia Darmowy Kod do Ponownego dodania strony, tym razem w pełni unikalną treścią), jeżeli użytkownik nadal doda treść niezgodną z regulaminem, niestety wpis zostanie ponownie odrzucony.
- Opłata jest za czas, który moderator poświęca na sprawdzenie zaproponowanej strony pod względem zgodności z regulaminem, zgodności z polskim prawem oraz sprawdzenia unikalności dodanego opisu.
- Każda reklamowana strona musi posiadać własną domenę internetową, nie może być to darmowa subdomena, którą otrzymujesz od hostetera.
- Strony z subdomenami są akceptowane tylko i wyłącznie po wysłaniu sms lub umieszczeniu linku zwrotnego, który musi być umieszczony na wszystkich podstronach (w miejscu gdzie nie ma więcej jak 8 linków wychodzących).
- Jeśli dodałeś wpis, który potem dodajesz w takiej samej postaci w innych katalogach, musisz liczyć się z tym, że przy następnym sprawdzaniu unikalnej treści zostanie on usunięty]
- Wszelkie uwagi na temat dodawania wpisów prosimy zwracać na adres podany w dziale kontakt.
- Każda strona musi zostać zaakceptowana zarówno przez was ( poprzez link aktywacyjny na skrzynce pocztowej ) jak i przez Moderatora / Administratora.
- Płatności w serwisie obsługuje firma ,,HOMEPAY'' - To tam należy zgłaszać reklamacje odnośnie problemów z płatnością lub braku otrzymania kodu. Jednak warto też poinformować Administratora katalogu o zaistniałej sytuacji.
- Wystawiamy faktury VAT na wpisy, które zostały kupione po kontakcie z nami. Faktura VAT nie będzie wystawiana do wpisów zakupionych przez pośrednika HOMEPAY.

Usuwanie Wpisu:

- Istnieje możliwość usunięcia swojego wpisu, poprzez wysłanie na nasz adres e-maila, z poczty z której został dodawany wpis lub e-mail z poczty w domenie dodanego wpisu w celach weryfikacji.
- W e-mailu należy dołączyć link do wpisu, który ma zostać usunięty.
- Czynność wykonywana bezpłatnie (Czas odpowiedzi do 48h).

Nie reklamujemy:

- Stron o bardzo niskiej treści merytorycznej.
- Stron porno / erotycznych.
- Stron łamiących Polskie prawo ( warezy, wszukiwarki mp3 itd. ).
- Stron hazardowych.

Do użytkowników:

- Wszelkie wyzywanie adminów poprzez e-mail jest karalne, pamiętaj iż nikt nie jest anonimowy w Internecie i jakiekolwiek obrażanie będzie podstawą do podjęcia odpowiednich kroków.
- Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności, która dostępna jest pod adresem : http://bigseo.pl/info,14,polityka-prywatnosci.php
- Każdy może zgłosić dowolną ilość stron.
- Zakaz używania wulgarnych słów w opisach oraz tytułach wpisów.
- Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany w regulaminie po wcześniejszej informacji, oraz do usunięcia danego wpisu, który łamie wytyczne.

menu
reklama
Moje WWW:
Poniżej znajdują się linki do naszych innych stron WWW. Serdecznie zapraszamy do ich odwiedzin.
i2e.pl | dboho.pl | raspberry.rzeszow.pl | radio disco polo | remontuj-tanio.pl | blog.bigseo.pl |  
Skrypt katalogu napisany przez: www.katalog.web-news.eu | kontakt: admin@devhk.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij