blog bigseo
Remonty Leżajsk
Fotografia Ślubna Kielce
freeglobes.pl | katalog www
katalog stron
Presell Page
Elektronika Samochodowa
Klocki lego - sklep
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Reklama
Polecamy
Kontakt

dodaj wpis

Do katalogu dodawane są tylko staranne wpisy odpowiadające pełnej zawartości serwisu. Wpisy będące ciągiem słów kluczowych, zawierające błędy lub powtórzenia są odrzucane. Wszystkie wpisy są moderowane. Dodanie strony oznacza akceptację regulaminu.

Wpisy Powielone w innych katalogach będą Banowane. Proszę dodawać tylko i wyłącznie specjalnie przygotowane wpisy dla bigseo.pl


Dodając/Zgłaszając stronę do katalog bigseo.pl akceptują państwo regulamin serwisu / informacje o cookies oraz politykę prywatności, które dostępne są na stronie regulaminu, a ponadto:

a) Wyrażają zgodę na spełnienie świadczenia przed upływem terminu na odstąpienie od umowy - Wyłączenie prawa odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość zgodnie z art. 38 pkt. 13 ustawy o prawach konsumenta – „ o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

b) Wyrażają zgodę na przetwarzanie przez serwis, danych osobowych zawartych w formularzu zamówienia w celu i zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia.

Usługa Płatności świadczona jest przez zaplac.to. Regulamin usług Premium oraz Reklamacje. Ewentualnie w razie problemów kierować pytania na: admin@i2e.pl (odpowiedź do 24h).
DarmowySMS
kategorie
13
dł. opisu
1300700
linki w treści
00
okres wpisu
na zawszena zawsze
dodatkowe punkty
00
link zwrotny
taknie
potwierdzenie maila
nienie
cena
-6.15 PLN
płatność
DarmowyMultikody
wybieramwybieram
menu
reklama
Moje WWW:
Poniżej znajdują się linki do naszych innych stron WWW. Serdecznie zapraszamy do ich odwiedzin.
 
Skrypt katalogu napisany przez: www.katalog.web-news.eu | kontakt: admin@devhk.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności oraz regulamin katalogu bigseo.pl. Jeżeli się na to nie godzisz to opuść stronę. Zamknij